Round 160 LED 2835 Module 252mm - VICTORIA
Rysunki techniczne

Profesjonalny moduł LED: Round Led Module VICTORIA 254mm. Współpracuje z optyką LEDiL oraz wykorzystuje diody CREE LED , zapewniając wysoką efektywność, trwałość i precyzyjną kontrolę światła.
Dane techniczne
| Sprawność maksymalna [lm/W] | 205 lm/W |
|---|---|
| Napięcie [Vf] | 42,4 V |
| Długość [mm] | 252 mm |
| Szerokość [mm] | 252 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700-6500K |
| CRI/RA | 80/90 |
| Rodzaj podłoża | MCPCB |
| Optyka kompatybilna | Victoria |