Linear 2x36 LED 2835-J Module 557x26mm - LIANNA
Rysunki techniczne

Profesjonalny moduł LED: Module 2X36 LED 2835J LIANNA 557mm. Współpracuje z optyką LEDiL oraz wykorzystuje diody CREE LED , zapewniając wysoką efektywność, trwałość i precyzyjną kontrolę światła.
Dane techniczne
| Sprawność maksymalna [lm/W] | 205 lm/W |
|---|---|
| Napięcie [Vf] | 48 V |
| Długość [mm] | 557 mm |
| Szerokość [mm] | 26 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700-6500K |
| CRI/RA | 80/90 |
| Rodzaj podłoża | MCPCB |
| Optyka kompatybilna | Lianna |