Rectangular 2x12 LED 5050-E Module 147x46mm 45V - IP-24
Rysunki techniczne

Profesjonalny moduł LED: Module 2x12 LED CREE JR5050 E-class IP-24 45V. Współpracuje z optyką LEDiL oraz wykorzystuje diody CREE LED , zapewniając wysoką efektywność, trwałość i precyzyjną kontrolę światła.
Dane techniczne
| Sprawność maksymalna [lm/W] | 207 lm/W |
|---|---|
| Napięcie [Vf] | 45 V |
| Długość [mm] | 147 mm |
| Szerokość [mm] | 46.2 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2200-6500K |
| CRI/RA | 70/80 |
| Rodzaj podłoża | MCPCB |
| Optyka kompatybilna | IP-24 |
Pliki do pobrania