Rectangular 12 LED 5050 Module 172x50mm - 2X2
Rysunki techniczne

Profesjonalny moduł LED: Module 12 LED 5050 - 2x2. Współpracuje z optyką LEDiL oraz wykorzystuje diody CREE LED , zapewniając wysoką efektywność, trwałość i precyzyjną kontrolę światła.
Dane techniczne
| Sprawność maksymalna [lm/W] | 225 lm/W |
|---|---|
| Napięcie [Vf] | 36 V |
| Długość [mm] | 172.2 mm |
| Szerokość [mm] | 49.5 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700-6500K |
| CRI/RA | 70/80 |
| Rodzaj podłoża | MCPCB |
| Optyka kompatybilna | 2x2 |