Linear Led Module 7x1 Daisy 2-connectors MOD-28R274x20-JB2835BJ-2780-VA01
Rysunki techniczne

Moduł 28 LED CREE JB2835BJ; prostokątny 274x20mm ; barwa 2700K; CRI 80; 150lm/W; 3467lm/560mA; 42V
Dane techniczne
| Sprawność maksymalna [lm/W] | 167 lm/W |
|---|---|
| Napięcie [Vf] | 42 V |
| Długość [mm] | 274 mm |
| Szerokość [mm] | 20 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700-6500K |
| CRI/RA | 80/90 |
| Rodzaj podłoża | MCPCB |
| Optyka kompatybilna | Daisy-7X1 |