Linear 28 LED 2835 Module 280x20mm - DAISY-MINI-14X1
Rysunki techniczne

Profesjonalny moduł LED: Linear Led Module 280mm DAISY-MINI-14X1 2-connectors. Współpracuje z optyką LEDiL oraz wykorzystuje diody CREE LED , zapewniając wysoką efektywność, trwałość i precyzyjną kontrolę światła.
Dane techniczne
| Sprawność maksymalna [lm/W] | 188 lm/W |
|---|---|
| Napięcie [Vf] | 42 V |
| Długość [mm] | 280 mm |
| Szerokość [mm] | 20 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700-6500K |
| CRI/RA | 80/90 |
| Rodzaj podłoża | FR4 |
| Optyka kompatybilna | Daisy mini |