Linear 96 LED 2835 Module 2 feet 560x20mm 90V - LINDA
Rysunki techniczne

Profesjonalny moduł LED: Linear Led Module 2 feet 560x20mm 90V. Współpracuje z optyką LEDiL oraz wykorzystuje diody CREE LED , zapewniając wysoką efektywność, trwałość i precyzyjną kontrolę światła.
Dane techniczne
| Sprawność maksymalna [lm/W] | 207 lm/W |
|---|---|
| Napięcie [Vf] | 85,7 V |
| Długość [mm] | 559.5 mm |
| Szerokość [mm] | 20 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2200-6500K |
| CRI/RA | 80/90 |
| Rodzaj podłoża | MCPCB |
| Optyka kompatybilna | Linnea |