nBollard SLIM 220-240V AC 50/60HZ
Rysunki techniczne

Seria Bollard została zaprojektowana z wykorzystaniem nowoczesnych metod symulacyjnych w celu uzyskania najwyższej jakości produktu. Produkt na bazie diod LED renomowanej amerykańskiej firmy CREE. Moc 12W. Zewnętrzne oprawy oświetleniowe Bollard firmy Niviss mogą być używane do oświetlania oraz iluminacji wielu miejsc i obiektów, między innymi takich jak: parki, ogrody, pomniki, place, fontanny.
Dane techniczne
| Obudowa | Aluminium |
|---|---|
| Moc znamionowa [W] | 12 |
| Napięcie znamionowe [V] | 220-240V AC 50/60Hz |
| Źródło światła | LED |
| Strumień świetlny [lm] | 650 |
| Tolerancja strumienia świetlnego | ±10% |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | ≥80 |
| Tolerancja barwowa SDCM | <3 |
| Rozsył światła | symetryczny |
| Kąt rozsyłu | 360˚/180˚ |
| Klasa szczelności IP | IP65 |
| Odporność na uderzenia | IK10 |
| Zakres temperatury pracy | -20˚C ÷ +55˚C |
| Żywotność L80B10 | ≥ 65 000h |
| Klasa ochronności | I |
| Podłączenie | 0.5m |
| Ściemnianie | ON-OFF/DALI-2 DT6 |
| Zasilacze | wewnątrz oprawy |
| Emisja światła | pośrednia |
| Wysokość | 350/750mm |