Linear 33 LED 2835 Module 280x55mm - FLORENCE-3R
Rysunki techniczne

Profesjonalny moduł LED: Linear Led Module 280x55mm FLORENCE-3R. Współpracuje z optyką LEDiL oraz wykorzystuje diody CREE LED , zapewniając wysoką efektywność, trwałość i precyzyjną kontrolę światła.
Dane techniczne
| Sprawność maksymalna [lm/W] | 204 lm/W |
|---|---|
| Napięcie [Vf] | 33 V |
| Długość [mm] | 280 mm |
| Szerokość [mm] | 55 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700-6500K |
| CRI/RA | 80/90 |
| Rodzaj podłoża | MCPCB |
| Optyka kompatybilna | Florence 3R |