Linear 36 LED 2835 Module 1 feet 280x20mm 24V MCPCB - LINDA
Rysunki techniczne

Profesjonalny moduł LED: Linear Led Module 1 feet 280x20mm 24V MCPCB LINDA. Współpracuje z optyką LEDiL oraz wykorzystuje diody CREE LED , zapewniając wysoką efektywność, trwałość i precyzyjną kontrolę światła.
Dane techniczne
| Sprawność maksymalna [lm/W] | 212 lm/W |
|---|---|
| Napięcie [Vf] | 23,8 V |
| Długość [mm] | 279.5 mm |
| Szerokość [mm] | 20 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2200-6500K |
| CRI/RA | 80/90 |
| Rodzaj podłoża | MCPCB |
| Optyka kompatybilna | Linnea |