FLOODIE-L
Dane techniczne
| Obudowa | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj szkła | Hartowane |
| Moc znamionowa [W] | 15 |
| Źródło światła | LED Module (replaceable) |
| Strumień świetlny [lm] | 1250-1410lm |
| Tolerancja strumienia świetlnego | 10% |
| Tolerancja barwowa SDCM | <3 |
| Rozsył światła | Symmetric / Direct |
| Kąt rozsyłu | 10, 23, 36 |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Odporność na uderzenia | IK06 |
| Zakres temperatury pracy | (-35°C ÷ +65°C) |
| Żywotność L80B10 | >75 000h |
| Klasa ochronności | HV: I; LV: III |
| Okablowanie | PC Rubber Cable LV: 2x1mm²; HV: 3x1mm² |
| Podłączenie | 1m |
| Ściemnianie | LV: DALI / DALI2; HV: ON-OFF / TRIAC (on request) |
| Zasilacze | wbudowany |
Pliki do pobrania